Pinus Kozmetik Fason Üretim Hizmetleri

Pinus kozmetik yeni nesil  üretim tesislerinde kendi markaları için üretim yapmaktadır. Son sistem dolum ve paketleme sistemleri ile zincir mağaza tedariklerine çözüm ortağı olarak kozmetik fason üretim, dolum ve paketleme hizmeti sunmaktadır.

Pinus Kozmetik Danışmanlık

Pinus kozmetik araştırma geliştirme (AR-GE) ve üretim geliştirme (ÜR-GE) ile çalışma ortağı firmalar için kozmetik ürün üretimi danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Pinus Kozmetik Fason Dolum

Tesisimiz de yüksek dolum kapasitesi ile istenilen adetlerde parfüm, şampuan, kolonya, krem, losyon, güneş yağları, güneş kremleri için fason dolum işlemleri yapılmaktadır.

Pinus Kozmetik Fason Ambalajlama

Ürünlerin kutulanması için kozmetik dolum tesisi içerisinde bulunan paketleme makineleri ile otomatik olarak yapılmaktadır. Fason ambalajlama ve dolum ile sizlere herhangi bir yük olmadan ürünleriniz itinalı şekilde kutulama ve paketleme işlemleri tamamlanır.

Fason Kozmetik Üretim Tesisi Ankara

Firmamız Ankara Yenimahalle’de bulunmaktadır. Bulunduğumuz konum itibariyle tüm Türkiye geneli sorunsuz sevkiyat ve teslimat işlemlerini gerçekleştirecek lojistik bağlantılarımız mevcuttur.

Kozmetik ürünlerin fason üretimi konusunda deneyimimiz ile kaliteli, uygun fiyatlı fason üretim, dolum, ambalajlama, kutulama ve paketleme hizmetlerini sunuyoruz.