Pinus Kozmetik Kurumsal

Ticari faaliyetlerine 2018 yılında başlayan Pinus Kozmetik bitkilerden elde edilen doğal içeriklerin kullanıldığı doğal kozmetik ürünlerini uzun arge çalışmaları sonucu üretimini sağlamış kendi markalarıyla ve fason üretim hizmetleriyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Uzun yıllar kozmetik sektöründe kimyager ve kimya mühendislerimizce arge çalışmalarımızı sürdürerek 2018 yılı itibariyle Pinus Kozmetik olarak 450 metre kare kapalı alana sahip bir araştırma geliştirme, üretim, dolum ve seri paketleme hattını kurduk.

Firma olarak satış, pazarlama ağını kurmuş profesyoneller ve kurumsal firmalar ve market zincirler için kendi markaları ile kendi ürünlerini yapmalarına olanak sağlıyoruz.

Firmamız kendi ürünlerini geliştirecek girişimciler için UTS – Ürün Takip Sisteminde sağlık bakanlığının yönetmelikleri için danışmanlık hizmeti ile birlikte girişimcilere yol arkadaşlığı yaparak ürünlerini oluşturuyoruz.

MİSYONUMUZ

Kendi Markalarımızla Türkiye geneli satış mağazalarımızı oluşturmak ve Satış pazarlama ağını kurmuş girişimci profesyoneller, kurumsal firmalar ve market zincirler için ekonomik, sağlam, güvenilir fason kozmetik üretim tesisi olmaktır.

VİZYONUMUZ

Fason kozmetik üretiminde Türkiye, Orta doğu ve avrupa ülkeri dahil dünyanın kozmetik üretim tesisi haline gelmektir.